مجموعه XYZ شما را به خرید بهترین محصولات کنسرو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توزیع انواع محصولات غذایی آذوقه شیراز

محصولات غذایی آذوقه  که ازشرکت  آذوقه شیرازدراستان  فارس با سابقه بیش از20 سال درکشورمان  مشغول به تولید محصولات غذایی می کنند وروانه بازارمی نمایند.درصفحه  شخصی  محصولات  غذایی آذوقه  شیراز میتوانیدازاین تولیدی ها که انواع گونا گونی ازفرآورده های غذایی دربسته بندی های گوناگونی که شامل قوطی های پلاستیکی، فلزی و شیشه ای می باشد،مشاهده وخریداری کنید.

 

 

 

نحوه استفاده از کنسروآذوقه  و محصولات غذایی آذوقه

هنگامی که  کنسرو و محصولات غذایی آذوقه  را از فروشگاه ها خریداری کردید ابتدا باید به تاریخ مصرف و انقضای آن توجه کنید و متوجه شوید که تا چه زمانی می توانید آن را نگه داری کنید . کنسرو ها ی آذوقه  نیزمانند سایرکنسروها به  صورت نیمه پخته و یا پخته تولید می شوند .اگرشما ازآن دسته افرادی هستید که دوست دارید غذا را گرم کنید می توانید آن را به مدت ده دقیقه در آب بجوشانید . ولی اکثر کنسروهای آذوقه به محض باز کردن درب فلزی آن قابل استفاده درانواع غذاها بستگی به سلیقه ونظر شما  می باشند .

 

خواص لوبیا قارچ آذوقه

خوردن کنسرو لوبیا آذوقه ، محصولات غذایی آذوقه  وحبوبات بسیار مفید و با ارزش است.حبوبات منبع خوب فولات یا ویتامین B9محسوب میشوند که درمادران باردارباعث رشد خوب جنین میشود.شاخص گلیسمی این ماده غذایی پایین می باشد وبرای افراد دیابتی بسیارمفید است.علاوه براین حبوبات دوستدارسلامت قلب شماست چرا که میزان کلسترول مضروهمچنین میزا ن تری گلیسرید را کاهش میدهد. محققان معتقد ند افرادی که میخواهند جذب چربی های اشباع شده را کاهش دهند میتوانندازمحصولات غذایی آذوقه وحبوباتی مث لوبیا،عدس را جایگزین گوشت قرمزکنند.

 

 

 

تولید انواع کنسرو آماده آذوقه

برای تولید محصولات غذایی آذوقه  و انواع کنسرو آماده مانند کنسرو نخود سبز مراحل مختلفی طی می شود که مرحله ای ازآن بلانچ کردن نامیده می شود. بلانچ کردن به معنی آنزیم بری که نوعی عملیات پخت است صورت می گیرد. این مرحله طی فرایند های زیرانجام می شود:

  • این فرایند برای پخت انواع حبوبات و غلات مورد استفاده قرار می گیرد.
  • حبوبات مورد نظر وارد آب جوش شده و سپس به آب یخ منتقل می شوند.
  • در این مرحله مواد نفخ آور لوبیا از آن جدا می شوند.

این فرایند ها به کمک ماشین آلات خط تولید انواع کنسروآذوقه و  نخود سبز صورت می گیرد.نمایندگی فروش قارچ آذوقه ،توزیع انواع کنسرو قارچ در کشور ار برعهده دارد و از طریق روشهای ارتباطی زیر می توانید محصول را سفارش دهید:

 

روش های ارتباطی از طریق سایت :

www.konservsazi.ir

شماره های تماس :

09398329581

09120549328

 

 

مشاور فروش

مجموعه XYZ شما را به خرید بهترین محصولات کنسرو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: نام

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120000000

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: test@

instagram icon اینستاگرام: test@

email icon ایمیل: email@gmail.com

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تماس بگیرید